אודות החברה

About Pic

טעמן נדל"ן מקבוצת טעמן, היא חברה העוסקת בייזום ושיווק של פרויקטים למסחר ולמגורים לכלל האוכלוסייה.
 החברה, אשר פועלת במגוון רחב של מיזמים בתחום הנדל"ן, הוקמה בשנת 2000. הפרויקט הראשון היה המרכז המסחרי "נופי סלע" במעלה אדומים ומיד לאחריו הקימה החברה את הפרויקט "הבנק", מבנה מסחרי ברחוב חגי 21 בירושלים, שהתגלה כנכס מניב אשר נמכר לאחר מספר שנים.

מאז הלכה החברה וצמחה, עם מגוון פרויקטים בתחום המגורים והמסחר. לצד פרויקטים שהובילה החברה באופן עצמאי, היא משתפת פעולה במספר פרויקטים עם חברות יזמיות בין הפרויקטים של החברה: האחוזה בירושלים 143 יח"ד בשיתוף אקה נדל"ן, פסגות ירושלים 276 יח"ד למגורים ומסחר בשיתוף עם קרסו נדל"ן ואקה נדל"ן, "נופים בפארק" 112יח"ד במודיעין ועוד.
בשנת 2015 רכשה החברה את בית החולים "ביקור חולים"  בירושלים. בשנת 2017 מכרה החברה מחצית ממתחם זיו לחברת שיכון ובנוי וביחד הן מקדמות תב"ע במקום.

טעמן נדל"ן היא "האחות הקטנה" של טעמן שיווק מזון וסופר דיל חברות ותיקות למזון בכשרות מהודרת, אשר מייצרות ומייבאות מוצרי מזון איכותי מכל רחבי העולם, מוצרים המתהדרים בחותם מוקפד של איכות גבוהה לצד כשרות מהודרת - ערכים אותם נושאת החברה בגאון.
טעמן מזון הציבה רף חדש של איכות וטעם, ושמה לה למטרה להביא את בשורת האיכות מכל העולם, לכל העולם.

טעמן נדל"ן מוכרת וידועה באמינותה, איכותה ואיתנותה הפיננסית ולא בכדי נהנית החברה ממוניטין רב בתחומי התכנון והשיווק של מתחמי מסחר ומגורים בהיקפים גדולים. לחברה ידע וניסיון אשר באים לידי ביטוי בכל אחד משלבי העבודה - שלב התכנון, שלב הבנייה ושלב הביקורת על איכות הגימור, מה שמבטיח ללקוחותיה מוצר איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שירות לקוחות מקצועי ואת הידיעה שבחרו בטוב ביותר.

להורדת מצגת על החברה